Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Twój koszyk 0 zł
Kategorie
PL / zł
Lista wpisów
Lista wpisów

Jak dobrać części w katalogu Husqvarna ?

17.09.2023
#CZĘŚCI ZAMIENNE
#CZĘŚCI DO PIŁY
#CZĘŚCI DO KOSIARKI
#CZĘŚCI HUSQVARNA

W celu ułatwienia Ci poszukiwania odpowiednich części do Twojej maszyny marki Husqvarna, powstał katalog części zamiennych. To proste narzędzie przyspieszy proces szukania odpowiednich części. Korzystając z tego narzędzia, można uzyskać dostęp do kluczowych informacji o produktach, często wymienianych częściach i liście części zamiennych dla każdego podzespołu produktu.

Jak krok po kroku znaleźć części Husqvarna ?

Znajdując się na głównej stronie naszej strony internetowej, kursorem myszki zjeżdżamy na sam dół. Klikamy w sekcje „Katalog części Hsqvarna”.

W zakładce „szukaj” należy wpisać model urządzenia, do którego chcemy dobrać części.

Wyświetli się karta modelu. W pierwszej kolejności, w niektórych produktach pojawiają się numery SKU z najczęściej wyszukiwanymi częściami do danej maszyny. Poniżej w pasku „szukaj”, wpisując numer SKU szukanej części powinna się ona pojawić.

Katalog podzielony jest na kategorie maszyny. Jeśli nie znasz numeru SKU poszukiwanej części, może odnaleźć ją klikając na daną partię np. „Koła i opony”, pojawi się wtedy rysunek techniczny z zaznaczonymi częściami i ich numerami SKU.

Jeżeli znalazłeś daną część, skopiuj numer artykułu i wklej w naszą wyszukiwarkę (jak na powyższym obrazku) klikając "enter". Produkt powinien być dostępny na naszej stronie, wtedy możesz go zamówić. Jeśli część będzie niedostępna, skontaktuj się z nami przez e-mail : sklep@betkowskiservice.pl. Chętnie pomożemy !