Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Twój koszyk 0 zł
Kategorie
PL / zł
Lista wpisów
Lista wpisów

Jak dobrać części w katalogu John Deere ?

19.09.2023
##CZĘŚCIJOHNDEERE
##CZĘŚCIZAMIENNE
##CZĘŚCIDOTRAKTORKA
##KATALOGCZĘŚCIZAMIENNYCH

W celu ułatwienia Ci poszukiwania odpowiednich części do Twojej maszyny marki John Deere powstał katalog części zamiennych. To proste narzędzie przyspieszy proces szukania odpowiednich części. Korzystając z tego narzędzia, można uzyskać dostęp do kluczowych informacji o produktach, często wymienianych częściach i liście części zamiennych dla każdego podzespołu produktu.

W pierwszej kolejności trzeba wejść na stronę : https://partscatalog.deere.com/jdrc/. Po lewej stronie należy rozwinąć „zieloną” zakładkę i wybrać „model”.

Jeżeli chcesz znaleźć część po modelu urządzenia należy wybrać „model”, następnie obok wpisać model posiadanej maszyny i kliknąć „enter”. Kolejno wybierz kategorię do której szukasz części. Jak widać na poniższym obrazku w przypadku traktorka może to być silnik, paliwo i powietrze, układ napędowy itp.

Następnie pojawią się kolejne podzespoły, w których może znajdować się szukana przez Ciebie część. Dla ułatwienia obok wybranego podzespołu znajduje się schemat, który go ilustruje.

Klikając w odpowiedni podzespół pojawi się lista z częściami do niego pasującymi oraz rysunkiem ilustrującym. Kiedy odnajdziesz już szukaną część, możesz skopiować jej numer i odszukać ją w naszym sklepie, a następnie zakupić.

Jeśli nie posiadamy danej części – skontaktuj się z nami e-mail : sklep@betkowskiservice.pl , sprowadzimy ją dla Ciebie.